UAB „Litana”

Dėkojam UAB „Danis sauga“ kolektyvui už mūsų darbuotojų kolektyvui, dirbančiam „CINIS Fertiliser“ objekte, Köpmanholmen mieste, Švedijos Karalystėje, suteiktus teorinius ir praktinius mokymus bei perteiktas svarbiausias žinias saugiam darbui dideliame aukštyje atlikti.
Didelis dėmesys buvo skiriamas teoriniams mokymams perteikiant instruktorių sukauptas žinias pateikiant jas aiškiais ir konkrečiais pavyzdžiais, tokiu būtu suteikiant daugiau prasmingumo teorinei informacijai ir padedant ją lengviau įsisavinti.
Didžiausią mokymų vertę suteikė praktinių mokymų dalis, kurios metu instruktoriai naudodamiesi objekte esama aplinka ir infrastruktūra surengė intensyvų mokymą, perteikdami profesionalus darbo metu sukauptą patirtį. Mūsų darbuotojai labiausiai vertino šią mokymų dalį, kai galėjo susipažinti su jų laukiančio darbo specifika ir užduoti klausimus instruktoriams ir gauti profesionalius paaiškinimus ir patarimus, padėsiančius saugiau ir kokybiškiau atlikti darbus savarankiškai.
Rekomenduojame UAB „Danis sauga“ kaip patikimą ir profesionalią organizaciją suteikiančia kokybiškus ir naudingus mokymus.

Pagarbiai

Projektų direktorius Skandinavijos šalims Jokūbas Beniušis