Apie mus

UAB ,,Danis sauga“ pripažinta viena stabiliausių įmonių Lietuvoje

Įmonė plėtoja skaidrų verslą, puoselėja konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą verslo aplinkai.

Šiuo įvertinimu portalas Rekvizitai.lt pažymi įmonės ekonominį verslo stabilumą ir patikimumą. Lietuvoje tokius aukštus atrankos kriterijus
atitinka tik 7 įmonės iš 100, todėl tikėtina ši įmonė ateityje išliks stabili ir gebės vykdyti savo finansinius įsipareigojimus.

 

Jau daugiau nei 25 metus

UAB ,,DANIS SAUGA“ – viena seniausių darbų saugos įmonių Lietuvoje. Jau daugiau nei 25 metus mūsų specialistai dalinasi savo patirtimi ir stipriai plečia klientų ratą.
Mūsų komanda rengia teorinius ir praktinius mokymus, konsultuoja, projektuoja ir parduoda įvairias kokybiškas darbų saugos ir profesionalios kosmetikos priemones. Taip pat teikia saugos priemonių, įrangos darbui aukštyje bei paaukštinimo priemonių patikros paslaugas. Įmonė gali pasiūlyti unikalią, analogo Rytų Europoje neturinčią, darbų saugos valdymo sistemą „Danis SVS“.
Mes glaudžiai bendradarbiaujame su stambiausiais AAP gamintojais ES šalyse. Esame apdraudę savo verslo ir profesinę civilinę atsakomybę draudimo bendrovėje AB „Lietuvos draudimas”.

Organizuojame mokymus dirbantiems aukštyje

UAB ,,DANIS SAUGA“ instruktorių komanda organizuoja neformalius mokymus dirbantiems aukštyje. Taip pat mokome atlikti gelbėjimo operaciją įvykus kritimui. Patyrę instruktoriai dalinasi naujausiomis žiniomis ir veda praktinius mokymus realiomis sąlygomis. Mes turime didžiulę darbo patirtį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Visada siekiame aukščiausios kokybės. Klientai sako, kad mūsų organizuojami aukštalipių kursai bene geriausi  Pabaltyje.

Atsakomybė, kompetencija, patikimumas ir efektyvumas yra mūsų veiklos pagrindas!

Registruokitės į mokymus ir dirbkite kaip tikri profesionalai!

X