Prekių pristatymas

Prekės pristatomos terminais, nurodytais Prekių Užsakyme.

Karantinio laikotarpiu prekės Lietuvoje pristatomos per 3-10 d.d.

Siuntos Lietuvoje siunčiamos į Omniva paštomatus bei DPD taškus. Siuntos į namus pristatomos DPD kurjeriu.

Siuntos į kitas pasaulio šalis siunčiamos Lietuvos pašto registruotomis, pirmenybinėmis siuntomis, pristatymo terminas : 7-14 d.d. – karantino laikotarpiu siuntos gali vėluoti.

Jeigu pasirinkote užsakomą prekę, mes informuosime laiką per kurį ją gausite. Tai gali užtrukti, nes prekė atvyks iš užsienio.

Į Europos sąjungos šalis, siuntos gali būti siunčiamos DPD kurjerio pagalba, pristatymo terminas 5-7 d.d. Kai siunta bus Jūsų pasirinktame paštomate gausite SMS žinutę, kurioje bus informacija reikalinga siuntai atsiimti. Kai siuntas pristato kurjeris, informacinė žinutė gaunama du kartus, pirmą kartą siuntos pristatymo išvakarėse (žinutė yra informuojanti, apie ketinamą Jums pristatyti siuntą, žinutes pagalba galite keisti pristatymo adresą, datą arba nukreipti siuntą į Jums patogiausią DPD savitarnos terminalą ) , kitą žinutę gausite pristatymo dieną su informacija apie pristatymo laiką. Jei jokių pranešimų nesulaukiate, bet gavote iš mūsų patvirtinimą,kad Jūsų siunta išsiųsta ir nepristatyta ilgiausiai per 3 d.d., parašykite mums žinutę FB arba el. paštu eprekyba@danis.lt su savo užsakymo nr ir mes padėsime surasti Jūsų siuntą.

X