UAB ,,ŽILINSKIS IR CO“ ATSILIEPIMAS

„Kai įsigijome įrangą, kurios pagalba reikėjo atlikti remonto darbus cilindrinėse atramose, kur nėra galimybės dėl blogo pravažumo naudoti bokštelį, žinojome tik tiek, kad čia tyko daug pavojų, o kaip įranga teisingai naudotis, teks mokytis.

Kas galėtų pravesti tokius mokymus ieškojome internete. Pasiūla buvo maža, bet akį patraukė UAB „Danis sauga“ aprašyti mokymai. Ir tai buvo patys geriausi mokymai, kuriuose teko dalyvauti: gavome daug naudingos informacijos ir praktinių žinių, kurios pravers ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime.

Mokymų metu įmonės ekspertai iš karto prikaustė dėmesį: buvo įdomi ir svarbi kiekviena smulkmena, o galimybė atlikti užduotis praktiškai suteikė pasitikėjimo kiekvienam besimokančiajam.

Labai patiko lektoriaus mokymų vedimo technika, pozityviai nuteikianti energija, dalyvių įtraukimas, aiškus ir konkretus svarbiausių akcentų sudėliojimas, inovatyvios idėjos, humoro jausmas.

Mokymai truko dvi dienas. Pirmą dieną išklausėme teorinę dalį ir viską išbandėme praktiškai, specialiai paruoštoje mokymų aikštelėje. Antros dienos mokymai vyko objekte realiomis sąlygomis prie elektros perdavimo oro linijos. Darbuotojai lipo į atramas dėvėdami privalomas asmens apsaugos priemones, atliko tam tikras užduotis. Kiekvienas džiaugėsi įveikęs 22 metrų aukščio atramos viršūnę, o saugiai nusileidę žemyn dėkojo už galimybę išmokti tai atlikti teisingai.

Po mokymų darbuotojams išduoti sertifikatai. UAB ,,Žilinskis ir Co“ atnaujino seną įrangą saugesnėmis, modernesnėmis priemonėmis.

Visiems, atliekantiems aukštalipių darbus, nuoširdžiai rekomenduojame UAB „Danis sauga“. Drąsiai sakome, kad tai tikrų profesionalų komanda, sugebanti išmokinti saugiai dirbti aukštyje, suteikti pasitikėjimo ir drąsos kiekvienam darbuotojui net ir pačiomis sudėtingiausiomis situacijomis“

UAB ,,Žilinskis ir Co“ Darbų saugos ir sveikatos specialistė Renata Motiejūnienė