SPECIALIZUOTOS PROGRAMINĖS ĮRANGOS KŪRIMAS IR PRITAIKYMAS

SAUGOS VALDYMO SISTEMA (SVS) – internetinė platforma, skirta valdyti informacijai apie įmonei priklausančias saugos priemones, jų periodines patikras, materialiai atsakingus asmenis ir pan. Sistemoje kaupiama visų įrašų istorija, generuojamos automatinės ataskaitos. Sistemoje galima atlikti priemonių patikimumo analizę (kodėl skirtingų gamintojų analogiškos priemonės tarnauja trumpiau ar ilgiau).

Pagal naująjį AAP Reglamentą (2016 m. kovo 9 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/425 dėl Asmeninių apsaugos priemonių), kiekviena įmonė privalo įgyvendinti ATSEKAMUMO reikalavimą:
• Jeigu įsigytos AAP turi unikalius serijos numerius, būtina turėti informaciją, iš kokio tiekėjo ir kada jos buvo įsigytos.
•  AAP pardavėjas privalo žinoti, kokiai įmonei pardavė konkrečias priemones ir šią informaciją turi saugoti 10 metų nuo pardavimo.
• Kai įmonės darbuotojui išduodamos AAP, turi būti registruojamas ne tik pats faktas, bet ir kokia konkreti buvo išduota priemonė – gamintojas, modelis, serijos nr, gamybos data, įsigijimo data ir pan.

Šis reikalavimas atsirado tam, kad jei paaiškėtų, jog į rinką pateko brokuotų AAP partija, būtų galima iš karto identifikuoti, kur šiuo metu yra tos priemonės ir jas naudojantys žmonės būtų

Jeigu domina Saugos valdymo sistemos diegimo galimybės Jūsų įmonėje, užpildykite kontaktų formą ir mes su Jumis susisieksime!

SAUGOS HR VALDYMO SISTEMA jau greitai!