Semiamės žinių iš Italijos ekspertų

Kad pateisintų Jūsų lūkesčius ir pasiektų savo išsikeltus tikslus, ,,Danis sauga“ specialistai nuolat kelia savo kartelę ir kelis kartus metuose vyksta tobulinti savo žinių į kitas valstybes. Šį kartą įmonės instruktoriai ir ekspertai lankėsi Italijos įmonėje ,,Genesi by Somain Italia”.

Įmonė akcentuoja turinti aiškią savo darbuotojų, paslaugų ir produktų viziją: „būti ginklu, kurie gelbsti darbuotojų gyvybes ir saugo jų svajones”. Šiai vizijai pritaria ir mūsų įmonė. Todėl buvo labai naudinga ir įdomu perimtų jų turimas žinias ,,Genesiacademy“ mokymo centre.

Ši akademija buvo įkurta organizuoti mokymus remiantis įstatymais, tiems, kurie dirba aukštyje, lynų prieigose ir uždaroje aplinkoje.

Pirmas mokymo dienos skyrėme rizikos vertinimo studijom, saugos sistemų (vertikalių, horizontalių vedlinių) įrengimui ir montavimui, briaunų aptvėrimų parinkimui, projektavimui, montavimui, įrengimui bei tikrinimui.

Iš italų instruktoriai ir ekspertai taip pat mokėsi, kaip organizuoti darbus uždarose erdvėse, praktiškai išbandė kaip teisingai reikia tikrinti įrangą bei evakuoti nukentėjusį iš uždaros erdvės. Visi mokymai buvo grįsti praktika, kad galėtų pajusti kaip jaučiasi tas, kuris gelbėja, ir tas, kurį gelbėja.

Įgytomis žiniomis ir kompetencijomis greitai galėsime pasidalinti ir su Jumis.