Kas yra OptiTens®?

Daugelis žmonių kasdien dirba tokius darbus, kai nuolat purvinamos rankos. Darbinės medžiagos, tokios kaip alyva, tepalai, grafitas ar kitos medžiagos ypač dirgina odą. Norint pašalinti potencialiai kenksmingas medžiagas amatų ir pramonės darbuotojai kelis kartus naudoja odos valymo priemones daug kartų per dieną. Tačiau dažnas rankų plovimas taip pat gali kenkti sveikatai.

Iki šiol buvo manoma, kad aktyviosios paviršiaus medžiagos gali užtikrinti puikų valymą, bet gali kitaip pakenkti odai. Tačiau Peter Greven Physioderm padarė didelį proveržį odos valymo srityje. Trejų metų projekto metu bendradarbiaudami su Osnabriuko (Vokietija) universiteto mokslininkais, PGP odos priežiūros ekspertai sukūrė tikrą naujovę: paviršiaus aktyviųjų medžiagų derinį, kuris yra toks pat efektyvus ir draugiškas odai.„OptiTens®“ yra ypač efektyvus šalinant nešvarumus, tačiau labai švelnus odai. Novatoriškas paviršiaus aktyviųjų medžiagų derinys apsaugo natūralius odos lipidus. Dėl to epidermis neišdžiūsta ir išlaiko savo natūralią barjerinę funkciją – net dažnai skalbiant.

„OptiTens®“ inovatyvus paviršiaus aktyviųjų medžiagų derinys. Jis yra naujos kartos PGP produktų, teikiančių didelę naudą profesinės odos priežiūrai, pagrindas.„OptiTens®“ pasižymi:• puikia valymo galia,• veiksmingumu odai ir saugiu valymu,• ypač švelnus odai,• be tirpiklių,• taip pat tinka kaip dušo želė visam kūnui.