Tvarumas mūsų versle

Tikriausiai jau daug kas išbandėte puikius Peter Greven, Lordin valiklius ir nepakeičiamus Physioderm bei Lindesa kremus. Visa ši produkcija gaminama Vokietijoje, ,,Peter Greven GmbH & Co“ korporacijoje.

Šį verslą sukūrė šeima 1923 metais, jam dabar vadovauja trečioji karta. Korporacijoje visame pasaulyje dirba daugiau nei 450 įvairių tautybių darbuotojų. Daugelį vadovaujančių pareigų užima moterys.

Tvarumas, kokybė ir socialinė atsakomybė čia žengia koja kojon. Tvarumas tampa vis svarbesnis. Produktai čia gaminami naudojant natūralias medžiagas, abrazyvus, kurie išgaunami iš alyvuogių sėklų miltelių. Technologai nuolat stengiasi tobulinti savo gaminius vis ekologiškesniu keliu, vadovaudamiesi aukščiausiais kokybės standartais. Paskutiniu metu daug dėmesio skiriama tvarių pakuočių sukūrimui. Jų gamybai naudojamos perdirbtas kartonas ir plastikas. 250 ml buteliukus ir kibirėlius taip pat pradedama gaminti iš perdirbtų medžiagų. Perdirbimo privalumas yra tas, kad nėra švaistomos iškastinės žaliavos, perdirbimo ciklai naudojami taupant išteklius, o pakuotės gali būti naudojamos net maisto sektoriuje. LORDIN® produktų serijos gaminiams taip pat siūlomos aplinkai nekenksmingos papildymo pakuotės.

LINDESA® asortimento produktus (kremus) greitai bus galima įsigyti naujo dizaino ir patogesnio 100 ml tūbelės formato pakuotėse. Bus pakeistas tik pakuotės vieneto skaičius nuo 50 iki 24 tūbelių dėžutėje.

Kadangi daugelio produktų sudėtis yra natūralūs, o ne mineraliniai aliejai, palmių branduolių aliejus ir jo dariniai yra svarbios natūralios žaliavos, kurios daugiausia naudojamos valymo produktuose. Pagal specialią vidinę palmių aliejaus tiekimo politiką, korporacija daugiausia dėmesio skiria sertifikuoto palmių branduolių aliejaus, kuris, kaip įrodyta, yra gaunamas iš tvarių šaltinių. Tai daroma bendradarbiaujant su tvaraus palmių aliejaus apskritu stalu (RSPO), kurio pagrindinis tikslas yra skatinti tvaraus palmių aliejaus augimą ir naudojimą, bendradarbiaujant tiekimo grandinėje ir vystant atvirą dialogą su suinteresuotosiomis šalimis. Nuo 2010 metų ,,Peter Greven GmbH & Co“ yra RSPO narė.

Tvarumas yra šios korporacijos įmonės DNR dalis: daugiau nei 90 procentų naudojamų ingredientų yra iš atsinaujinančių šaltinių. Nuo 2021 metų pradžios veikia labai galinga fotovoltinė sistema su 320 kW. Sistema per metus pagamina 289 000 kWh elektros energijos – tai atitinka vidutinį energijos suvartojimą maždaug 72 keturių asmenų namų ūkiuose. Pirmajame etape apie 43 proc. pačių pagamintos saulės energijos padengs dalį PGP įmonėje suvartojamos elektros energijos; likusieji maždaug 57 procentai bus tiekiami į tinklą. Antrame etape planuojama statyti kaupimo sistemą, su kuria fotovoltinė sistema galėtų padengti visas PGP įmonės energijos sąnaudas. Be kita ko, elektra teka į dvigubą įkrovimo stotelę, todėl elektrines ir hibridines transporto priemones galima įkrauti įmonės aikštelėje. Ateityje planuojama įrengti antrą įkrovimo stotelę, nes įmonės parkas bus iš dalies pakeistas į hibridines ir elektrines transporto priemones.

Žaliavų ir pakuočių srityje ,,Peter Greven GmbH & Co“ nustatė kokybinius tvarumo tikslus. Konkrečiai, tai apima lengvesnes / mažesnes pakuotes ir perdirbto plastiko bei perdirbto kartono naudojimą.

Sulankstomi ,,Neptūno“ buteliai pasižymi geresniu ištuštinimo pranašumu ir mažesniu pakuotės svoriu, palyginti su kietais buteliais ir kanistrais, todėl susidaro mažesnis atliekų kiekis. Uždaros dozavimo sistemos, užtikrina geresnį produktų ilgaamžiškumą ir nereikalauja cheminio dozatorių valymo keičiant butelius, nes dozatorius ir produktas nesiliečia.Tvarumo siekia ne tik pati korporacija, bet to mokomi ir darbuotojai, kad šiomis žiniomis galėtų dalintis savo aplinkoje.