Ekspertas iš Vokietijos: apie profesinę kosmetiką

Šiandien buvo suorganizuotas nuotolinis seminaras, kurio tema ,,Profesinė kosmetika. Kaip teisingai pasirinkti ir naudoti apsauginius kremus“. Naudingomis žiniomis su seminaro dalyviais dalinosi ekspertas iš Vokietijos.

Profesijų, kurių atstovams gresia profesinės odos ligos, sąrašas ilgas. Tai ne tik valytojai, kirpėjai, kepėjai ar statybininkai, bet ir daug kitų sričių darbuotojų (darbininkų). Bet tik mažoji šių darbuotojų dalis darbo aplinkoje stengiasi išvengti sąlyčio su odą pažeisti galinčiomis medžiagomis ir tinkamai ja rūpinasi. Siekiant išvengti profesinių odos ligų, labai svarbi yra jų prevencija. Bet daugeliu atvejų darbuotojai net nežino apie jų darbo aplinkoje esančius kenksmingus ar pavojingus veiksnius, neįtaria apie profesinių ligų grėsmę. Jei darbdavys žino, kad toje darbo aplinkoje tokių veiksnių yra, jis privalo apie tai informuoti darbuotoją, siekti, kad darbuotojai dalyvautų mokymuose, kuriuose jie būtų informuojami, kokie veiksniai toje darbo aplinkoje yra, kaip jie veikia ir kaip nuo jų apsisaugoti. Darbdavys turi aprūpinti apsauginėmis priemonėmis.

,,Danis sauga” bendradarbiauja su profesinės kosmetikos gamintojais Vokietijoje ir gali pasiūlyti kokybiškas priemones odai apsaugoti. Priemonės pasižymi aukšta kokybe ir yra nebrangios, todėl jas įsigyti gali bet kuri įmonė ar fizinis asmuo. Kosmetikos galima įsigyti pabandymui ir dideliais kiekiais. Visą asortimentą galite rasti ir nusipirkti galite internetu: https://danis.lt/product-category/kosmetika/ Taip pat galima įsigyti ir www.pigu.lt prekybos platformoje. Įvedus paieškoje ,,PHYSIODERM”, rasite visą asortimentą. Perkant didesniais kiekiais, kainas galime derinti. Jei turite klausimų, rašykite info@danis.lt arba skambinkite +370 523 10902 #profesinėkosmetika #physioderm #darbokosmetika