Apsaugokite rankas nuo šalčio

Nuo šalčio

Kartu su gruodžio pradžia suspaudė šaltukas, o darbus lauke atlikti reikia. Mes rekomenduojame naudoti kremą SANIWIP, kuris apsaugos Jūsų rankų odą drėgmės, šalčio ir speigo. Vokietijoje šaltu sezonu šis kremas yra vienas perkamiausių.

SANIWIP® kremas naudojamas apsaugai nuo šalčio ir tuomet kai oda yra veikiama vandens, cheminėmis medžiagomis (skiestais tirpalais ar šarmais). Kremas atsparus vandeniui. Jo sudėtyje yra ozokerito (mineralinio vaško) ir drėgmę surišančio komponento – sorbitolio, kuris apsaugo nuo tiesioginio kontakto su vandenyje tirpiomis darbo aplinkoje medžiagomis ir šalčio metu. Kremas apsaugo nuo šalčio ir speigo. Kremas neriebus, bekvapis. Gali būti saugiai naudojamas higienai maisto pramonėje.

NAUDOJIMAS: kremą tepkite gausiai ant rankų, pirštų, tarpupirščių prieš ir po darbo. Kuo storesnį sluoksnį tepsite, tuo didesnę apsaugą turėsite. Leiskite nudžiūti. Norint išlaikyti efektyvią apsaugą, rankas tepkite kremu kas dvi valandas.

SUDĖTIS: AQUA, PARAFFINUM LIQUIDUM, PEG-7 HYDROGENATED CASTOR OIL, ISOPROPYL MYRISTATE, PETROLATUM, SORBITOL, PEG-45/DODECYL GLYCOL COPOLYMER, LANOLIN, PHENOXYETHANOL, SORBITAN ISOSTEARATE, PEG-2 HYDROGENATED CASTOR OIL, OZOKERITE, SODIUM LACTATE, LACTIC ACID, HYDROGENATED CASTOR OIL, MAGNESIUM SULFATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SORBIC ACID, LECITHIN, PROPYLENE GLYCOL, BHT, GLYCERYL STEARATE, ASCORBYL PALMITATE, CITRIC ACID.

Įsigyti: https://eshop.danis.lt/produktas/testinis-produktas/