Naujienos

Use this static Page to test the Theme’s handling of the Blog Posts Index page. If the site is set to display a static Page on the Front Page, and this Page is set to display the Blog Posts Index, then this text should not appear.

Suorganizavome mokymus Švedijoje

Praeitą savaitę mūsų specialistai suorganizavo ,,RAH. Gelbėjimas po kritimo iš aukščio“ mokymus Švedijoje. Paprastai šių kursų metu klausytojai supažindinami su AAP nuo kritimo ir gelbėjimo įranga. Dalyviai mokomi naudoti AAP (teoriškai ir praktiškai) esant įvairioms aplinkybėms ir gelbėti vieni .

Pažintiniai mokymai

Jei įmonė svarsto, kokių mokymų jos darbuotojams reikia ir kyla klausimas kaip tuos praktinius mokymus veda, ji gali užsisakyti įžanginius (pažintinius) kelių valandų mokymus. Po pirmų mokymų įmonė galės nuspręsti ar verta šiuos mokymus tęsti ir jei verta, tai .

Seminarai ,,Kritimo iš aukščio abėcėlė I, II ir III“

Balandžio 19 d., 10 val. UAB ,,Danis sauga“, bendradarbiaudama su VDI, organizuoja nemokamą seminarą ,,Kritimo iš aukščio abėcėlė I“, kuriame bus aptariami šie klausimai: inkaravimosi taško, apraišų bei jungties teisingas pasirinkimas. Tai pirmasis iš numatytų keturių seminarų Kritimo iš aukščio tema. Seminaro trukmė – 1 (viena) valanda. Pranešimas – 45 min., atsakymai į klausimus – 15 min.

Ekspertas iš Vokietijos: apie profesinę kosmetiką

Šiandien buvo suorganizuotas nuotolinis seminaras, kurio tema ,,Profesinė kosmetika. Kaip teisingai pasirinkti ir naudoti apsauginius kremus“. Naudingomis žiniomis su seminaro dalyviais dalinosi ekspertas iš Vokietijos. Profesijų, kurių atstovams gresia profesinės odos ligos, sąrašas ilgas. Tai ne tik valytojai, kirpėjai, .

Nemokami seminarai DSS specialistams

Pastarieji įvykiai parodė, kokia neįkainojama, bet trapi yra žmogaus gyvybė. Šiandien, kaip niekada, esame reikalingi ir svarbūs kiekvienas iš mūsų. Viena seniausių darbų saugos įmonių „Danis sauga“ nusprendė organizuoti net 12 nemokamų seminarų Valstybinės darbo inspekcijos ir įmonių darbų .

Seminaras ,,Apsauga nuo krentančių daiktų“

Dirbant aukštyje naudojami įvairūs įrankiai, kurių kritimas yra dažna nelaimingų atsitikimų priežastis.  Kaip išvengti nelaimingų atsitikimų, kuriuos gali sukelti krentantys daiktai, seminaro dalyviai turėjo galimybę sužinoti kovo 22 dieną, nemokamame seminare ,,Apsauga nuo krentančių daiktų“. Seminare buvo kalbama apie .

Apie naujoves DSS 2022 konferencijoje

,,DANIS SAUGA“ kompetencijos auga kartu naujausiomis technologijomis. Tai pamažu tampa kasdienio darbo dalimi. Specialaus drono pagalba patikras atlikti galima saugiau ir išsamiau. Dėl patikrų skambinkite telefonu: 8-5-2310902
X