Naujienos

Use this static Page to test the Theme’s handling of the Blog Posts Index page. If the site is set to display a static Page on the Front Page, and this Page is set to display the Blog Posts Index, then this text should not appear.

Saulės draugas – melanoma

Jau pasirodo pirmieji saulės spinduliai, todėl pats laikas galvoti apie odos apsaugą. Saulė skleidžia UVA ir UVB spindulius, kurie stipriai veikia odą. UVB spinduliai kiekvieno nudegimo metu daro žalą odai, o UVA spinduliai sunaikina kolageno skaidulas ir sukelia pernelyg .

Mes tarp stabiliausių įmonių

UAB ,,Danis sauga“ pripažinta viena stabiliausių įmonių Lietuvoje. Įmonė plėtoja skaidrų verslą, puoselėja įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai. Šiuo įvertinimu portalas Rekvizitai.lt pažymi įmonės ekonominį verslo stabilumą ir patikimumą. Lietuvoje tokius aukštus atrankos kriterijus .

Tikrinti ar netikrinti kopėčias?

UAB ,,Danis sauga“ kviečia į nemokamus mokymus ,,Tikrinti ar netikrinti kopėčias ir kritimo iš aukščio apsaugos priemones“ Mokymai vyks GEGUŽĖS 18 d., 10 val. nuotoliniu būdu (registracija šiai datai baigta). Bet esant dideliam susidomėjimui, bus organizuojami dar vieni papildomi .

DĖMESIO! Keičiasi kainos

Informuojame, kad dėl žaliavų brangimo ir tiekimo grandinės sutrikimo kyla kritimo apsaugų kainos. Prieš įsigyjant prašome kreiptis kainų peržiūrėjimui el. paštu: info@danis.lt arba telefonu +370 523 10902.

Kokios medžiagos dirgina ir pažeidžia odą?

Kasdienybėje dirbdami susiduriame su įvairiomis medžiagomis, kurios nėra draugiškos mūsų odai. Šios medžiagos skirtingai veikia mūsų odą. Mineralinė alyva. Dirginti odą gali visų rūšių alyva, įskaitant dyzeliną ir kitus skystuosius degalus, tačiau kai kurių rūšių alyva odą pažeidžia labiau. .

MŪSŲ DARBUOTOJAI NUOLAT GILINA ŽINIAS

UAB ,,Danis sauga” darbuotojai nuolat mokosi ir gilina savo žinias. Vasario mėn. pabaigoje buvo surengti vidiniai darbuotojų mokymai pagal programą ,,Suprantu ir galiu”. Tai kas buvo žinoma teoriškai, buvo patikrinta ir dar kartą įtvirtinta praktinio mokymo metu. Ši mokymo .

,,DANIS SAUGA“ PREKINIS ŽENKLAS

2020m., rugpjūčio 8 d, UAB ,,Danis sauga“ užregistravo savo prekių ženklą. Prekių ženklo registracijos liudijimas yra teisinis dokumentas, patvirtinantis jo savininko išimtines teises į registruotą prekių ženklą. Be prekių ženklo savininko sutikimo Lietuvos Respublikoje niekas neturi teisės naudoti tokį .

SAUGUS PATEKIMAS Į UŽDARĄ ERDVĘ

Įmonės sustojusios metiniam remontui. Pasinaudodami pauze, gamyboje įrengėme saugaus patekimo į uždarą erdvę sistemą. Darbai uždarose erdvėse vieni iš pačių pavojingiausių. Pasibaigus karantinui laukia darbuotojų mokymai.

2019 m. mes pirmieji Lietuvoje suorganizavome IPAF kursus

2019 m. UAB ,,DANIS SAUGA“ pirmieji Lietuvoje suorganizavo IPAF kursus (International Powered Access Federation) Dematic Limited (Ltd) darbuotojams. Jiems išduotos PAL (Powered Access License) kortelės, patvirtinančios, kad operatorius sėkmingai baigė mokymus ir geba saugiai valdyti mobiliąsias darbines kėlimo platformas (MDKP). Iki .
X