Įgyvendinti projektai

DĖMESIO! Keičiasi kainos

Informuojame, kad dėl žaliavų brangimo ir tiekimo grandinės sutrikimo kyla kritimo apsaugų kainos. Prieš įsigyjant prašome kreiptis kainų peržiūrėjimui el. paštu: info@danis.lt arba telefonu +370 523 10902.

Kokios medžiagos dirgina ir pažeidžia odą?

Kasdienybėje dirbdami susiduriame su įvairiomis medžiagomis, kurios nėra draugiškos mūsų odai. Šios medžiagos skirtingai veikia mūsų odą. Mineralinė alyva. Dirginti odą gali visų rūšių alyva, įskaitant dyzeliną ir kitus skystuosius degalus, tačiau kai kurių rūšių alyva odą pažeidžia labiau. .

MŪSŲ DARBUOTOJAI NUOLAT GILINA ŽINIAS

UAB ,,Danis sauga” darbuotojai nuolat mokosi ir gilina savo žinias. Vasario mėn. pabaigoje buvo surengti vidiniai darbuotojų mokymai pagal programą ,,Suprantu ir galiu”. Tai kas buvo žinoma teoriškai, buvo patikrinta ir dar kartą įtvirtinta praktinio mokymo metu. Ši mokymo .

,,DANIS SAUGA“ PREKINIS ŽENKLAS

2020m., rugpjūčio 8 d, UAB ,,Danis sauga“ užregistravo savo prekių ženklą. Prekių ženklo registracijos liudijimas yra teisinis dokumentas, patvirtinantis jo savininko išimtines teises į registruotą prekių ženklą. Be prekių ženklo savininko sutikimo Lietuvos Respublikoje niekas neturi teisės naudoti tokį .

SAUGUS PATEKIMAS Į UŽDARĄ ERDVĘ

Įmonės sustojusios metiniam remontui. Pasinaudodami pauze, gamyboje įrengėme saugaus patekimo į uždarą erdvę sistemą. Darbai uždarose erdvėse vieni iš pačių pavojingiausių. Pasibaigus karantinui laukia darbuotojų mokymai.

2019 m. mes pirmieji Lietuvoje suorganizavome IPAF kursus

2019 m. UAB ,,DANIS SAUGA“ pirmieji Lietuvoje suorganizavo IPAF kursus (International Powered Access Federation) Dematic Limited (Ltd) darbuotojams. Jiems išduotos PAL (Powered Access License) kortelės, patvirtinančios, kad operatorius sėkmingai baigė mokymus ir geba saugiai valdyti mobiliąsias darbines kėlimo platformas (MDKP). Iki .

TIKRINKITE KOPĖČIAS LAIKU

Valstybinės darbo inspekcijos duomenimis : Vasario 8 d. Vilniaus miesto klinikinės ligoninės pirmo aukšto patalpoje šalia rūbinių, galimai, užlipusi ant suoliuko ar ant palangės ligoninės slaugytoja, bandydama uždaryti lango viršuje esančią ventiliacinę orlaidę, (Vilnius) nukrito ant betoninių grindų ir .

Pristatome NAUJIENĄ – drėgnas servetėles

Drėgnos servetėlės ​​LORDIN® rankų nešvarumams šalinti, tokiems kaip sunkiai nuvalomas ir lipnus purvas, dažai, lakas. Pakuotėje 80 vnt. PRODUKTO SAVYBĖS: ▪ greitai ir kruopščiai nuvalo be vandens ir muilo, ▪ neaustinės servetėlės,  kurių viena grublėta pusė su abrazyvinėmis medžiagomis .

Kas yra OptiTens®?

Daugelis žmonių kasdien dirba tokius darbus, kai nuolat purvinamos rankos. Darbinės medžiagos, tokios kaip alyva, tepalai, grafitas ar kitos medžiagos ypač dirgina odą. Norint pašalinti potencialiai kenksmingas medžiagas amatų ir pramonės darbuotojai kelis kartus naudoja odos valymo priemones daug .
X