Nemokami seminarai DSS specialistams

Pastarieji įvykiai parodė, kokia neįkainojama, bet trapi yra žmogaus gyvybė. Šiandien, kaip niekada, esame reikalingi ir svarbūs kiekvienas iš mūsų. Viena seniausių darbų saugos įmonių „Danis sauga“ nusprendė organizuoti net 12 nemokamų seminarų Valstybinės darbo inspekcijos ir įmonių darbų saugos (DSS) specialistams. Šių specialistų žinios ir teisingi veiksmai organizuojant darbus yra darbuotojų saugumo ir sveikatos garantas.Valstybinės darbo inspekcijos duomenimis, Lietuvoje kasmet patiria nelaimingus atsitikimus darbe virš 4000 žmonių, o apie 200 – susižaloja itin sunkiai ar net žūsta.

„Darbų saugos specialistams tai didelis iššūkis. Todėl siūlome savo žinias ir ketiname jomis pasidalinti nemokamai su įmonių darbų saugos specialistais, kad pastarieji lengviau įveiktų šį iššūkį“, – sako „Danis sauga“ vadovas ekspertas Dainius Stulgys.Keletą nemokamų nuotolinių seminarų įmonė suorganizavo praėjusiais metais pandemijos metu. ,,Buvo sunkus metas, įmonėse vyravo chaosas, daug darbuotojų sirgo, darbuotojai keisdavo vieni kitus, trūko motyvacijos, todėl pagalvojome, kad reikia kažko imtis ir padėti DSS specialistams. Mūsų sumanymas buvo įvertintas. Įmonių specialistai į nuotolinius seminarus registravosi aktyviai ir gausiai dalyvavo. Džiaugėmės gerais atsiliepimais“ – pasakojo D. Stulgys.

Šiemet pirmas seminaras vyks kovo 22 dieną. Vėliau seks 2-3 seminarai kiekvieną mėnesį visus metus. Juose bus nagrinėjama, kaip saugiai organizuoti darbus, supažindinama su naujomis saugos priemonėmis. Dalyvaus ir ekspertai iš užsienio. Registruotis į seminarus gali VDI darbuotojai ir įmonių darbų saugos specialistai.

Registracijos nuoroda: https://danis.lt/mokymai-registracija/